sesongavslutning.jpg

Årets vinnere og utmerkelser for 2018 sesongen

God stemning og mange utmerkelser på sesongavslutningen 28. oktober 

Nik Sport ga i tillegg til egne priser - draktsett til vinner av U13, U15 og U17.

PRISER TIL U13

Best Wicket Keeper:

Ahad Sattar,Stabekk

Best Fielder:

Raihan Ahmed Ramzan, Stabekk

Best Bowler:

Zuber Imran, Stabekk

Best Batsman:

Aqib Javed, Stabekk

MVP:

Zabiullah Mohammad Malik, City

4.plass

Klemetsrud

3.plass

City

Runner-up: Ullensaker

Vinnere: Stabekk

 

PRISER TIL U15

Best Wicket Keeper:

Matin, Falken

Best Fielder:

Alijan, Falken

Best Bowler:

Abdullah Raja, Falken

Best Batsman:

Niamatullah, Falken

MVP:

Niamatullah, Falken

Runner-up: Mortensrud-Aker SK

Vinnere: Falken

 

PRISER TIL U17

Best Wicket Keeper:

Javed Maroof Khan, Strømsø

Best Fielder:

Harrot Nori, City

Best Bowler:

Saifullah Mohammad Malik, City

Best Batsman:

Sahib Singh Gill Khera, Mortensrud-Aker

MVP:

Harrot Nori, City

Runner-up: Strømsø

Vinnere: City

 

PRISER TIL U19

Best Wicket Keeper:

Ayaz Sylab, Drammen

Best Fielder:

Hayatullah Niazi, Fossum

Best Bowler:

Noorullah Dalwaltzai, Drammen

Best Batsman:

Wahidullah Sahak, Fossum

MVP:

Muhammad Sher Sahak, Trondheim

Runner-up: Fossum

Vinnere: Trondheim

 

 

 

PRISER TIL DIVISJON 5B

Best Wicket Keeper:

Abdullah Imran Butt, Nation

Best Fielder:

Abhinay Prshar, Nordpolen

Best Bowler:

Wahidullah Sahak, Fossum

Best Batsman:

Wahidullah Sahak, Fossum

MVP:

Wahidullah Sahak, Fossum

Runner-up: Hersleb Borg

Vinnere: Fossum B lag

 

PRISER TIL DIVISJON 5A

Best Wicket Keeper:

Samiulhaq Safi, Stord

Best Fielder:

Ibrar Hussain, Stabekk

Best Bowler:

Nadeem Iftikhar, Stabekk

Best Batsman:

Ijaz Ahamad, City

MVP:

Nadeem Iftikhar, Stabekk

Runner-up: Helsfyr

Vinnere: Stabekk B-lag

 

PRISER TIL DIVISJON 4

Best Wicket Keeper:

Muhammad Asim Mehmod, Kolsås

Best Fielder:

Irfan Ahmed, Furuset

Best Bowler:

Tahir Shaban, Moholt

Best Batsman:

Umer Farooq, Lillestrøm

MVP:

Kabir Mangal, Moholt

Runner-up: Oslo B-lag

Vinnere: Moholt

 

PRISER TIL DIVISJON 3

Best Wicket Keeper:

Mosa Khan Jankheil, Minhaj

Best Fielder:

Ayush Garg, Fjord

Best Bowler:

Khurram Khan, Klemetsrud

Best Batsman:

Mikail Zazai, Minhaj

MVP:

Mohammad Rafiq Khattak, Oppsal

Runner-up: Marienlyst

Vinnere: NTNUI

 

PRISER TIL DIVISJON 2

Best Wicket Keeper:

Imran Hayat, Aker

Best Fielder:

Raheel Khalid, Haugenstua

Best Bowler:

Ahmadullah Shinwari, Sandefjord

Best Batsman:

Pawan Kumar, Sandefjord

MVP:

Damon Crawford, Aliens

Runner-up: Haugenstua

Vinnere: Sandefjord

 

 

PRISER TIL DIVISJON 1

Best Wicket Keeper:

Waheed Anjum, Holmlia

Best Fielder:

Ehtsham Ul haq, City

Best Bowler:

Chaudhry Mohsin Ali, Holmlia

Best Batsman:

Ehtsham Ul haq, City

MVP:

Prateesh Kumar Tangavadivel, Klemetsrud

Runner-up: Fossum A-lag

Vinnere: Klemetsrud A-lag

 

PRISER TIL ELITE

Best Wicket Keeper:

Rahul Shinde, Nord

Best Fielder:

Bilal Safdar, Star

Best Bowler:

Abdul Hamid Shaheen, Nation

Best Batsman:

Shabaz Butt, Sentrum

MVP:

Shabaz Butt, Sentrum

Runner-up: Bjørvika

Vinnere Sinsen A-lag

 

PRISER TIL NM

Best Wicket Keeper:

Moosa Ali Rashid, Klemetsrud

Best Fielder:

Ejaz Yousaf, Friends

Best Bowler:

Haseeb Talib, Klemetsrud

Best Batsman:

Saif Ali Ahmad, Klemetsrud

MVP:

Faizan Abbasi, Fossum

Runner-up: Friends

Vinnere: Klemetsrud

 

ANDRE PRISER:

Årets utmerkelse på banen:

Vinner:Tajamal Shah, Nation

NM kamp: 7(5)w /21runs

Elitekamp 4w/11runs/5

 

Priser fra NIK Sport

Most runs

Ehtesam ul haq, City - 930 runs

Most wickets

Abdul hamid Shaheen - 36 wickets

Allrounder

Prateesh Kumar-166,17

Emerging batsman:

Wahidullah Sahak, Fossum - 660runs

Emerging bowler:

Tahir Shaban, Moholt- 36 wickets

Emerging allrounder:

Wahidullah Sahak, Fossum - 188,10

BoomBoom,most sixes

Wahidullah Sahak, Fossum

 

Årets Modigste

Vinner: Razia Ali

 

Årets Hederspris

Vinner: Tariq Shahbaz

 

Khalids Ærespris

Vinner: Amjad Munir