Kampplan herrer 2018, U19 og U17

  

 

DIV DATO START HJEMMELAG BORTELAG

BANE

DOMMER 1 DOMMER
Div4 mandag 23. juli 2018 17:00 Oslo B Mortensrud Rommen Shehzad Bashir Sajjad Shah
NM tirsdag 24. juli 2018 18:00 Fossum CK Nation CK Rommen Fazil Mir Shehzad Bashir
Div4 torsdag 26. juli 2018 17:00 Asker Furuset Rommen Shahid Ahmed Tariq Mir
DIv5A fredag 27. juli 2018 17:30 City B Stabekk B Rommen Sajjad Shah Tariq Mir
Div1 lørdag 28. juli 2018 08:30 Stabekk A City A Bærum Abishek Asad Ullah
Div1 lørdag 28. juli 2018 08:30 Falken A Fossum A Rommen Shahid Ahmed Tariq Mir
Div1 lørdag 28. juli 2018 09:00 MASK A Fjord A Drammen Bilal Ahmed Sheikh Rizwan Akhtar
Div1 lørdag 28. juli 2018 15:00 Strømsø A Klemetsrud A Drammen Rashad Mukhtar Waqas Asif
Elite lørdag 28. juli 2018 14:30 Bærum Oslo A Bærum M Arshad Ahmad Ali
Elite lørdag 28. juli 2018 14:30 Christiania Sinsen A Rommen Ch  Tanveer Usman Haider
Div3 lørdag 28. juli 2018 15:00 NTNUI Fjord B Trondheim Rijuman Sasidharan Janak
Div3 søndag 29. juli 2018 09:30 Fjord B NTNUI Trondheim Rijuman Sashidharan  
U19 søndag 29. juli 2018 09:30 City Holmlia Rommen Mohammad Aftab Bilal Cheema
U19 søndag 29. juli 2018 09:30 Strømsø Drammen Drammen Ibrar Hussain Shahid Mehmood
Ledig søndag 29. juli 2018 09:00     Bærum Abishek Dhaniwal Asad Ullah
Elite søndag 29. juli 2018 13:30 Nation A Star Bærum Munawar Ahmed M Arshad
Elite søndag 29. juli 2018 13:30 Friends A Sentrum Rommen Fazil Mir Sajjad Shah
Elite søndag 29. juli 2018 13:30 Nord A Bjørvika Drammen Javid Iqbal Mohammed Ramzan
U19 tirsdag 31.juli 2018 18:00 Fossum Drammen Rommen Mohammad Aftab Bilal Cheema
Div5A onsdag 1. august 2018 17:00 Friends B Holmlia B Rommen Farkh Rasool M Arshad
Div5A torsdag 2. august 2018 17:00 MASK B City B Rommen Munawar Shah Sajjad Shah
Div4 lørdag 4. august 2018 13:00 Moholt Lillestrøm Trondheim Venkata Pramod Ramakrishan Ravi
Div1 lørdag 4. august 2018 09:00 Holmlia A Strømsø A Drammen M Ramzan Javaid Iqbal
Div1 lørdag 4. august 2018 08:30 City A Falken A Rommen Tajamal Hussain Bilal Cheema
Div1 lørdag 4. august 2018 08:30 Fossum A MASK A Stubberudmyra Ahmed Ali Abhishek Dhaniwal
Div1 lørdag 4. august 2018 15:00 Fjord A Klemetsrud A Drammen Waqas Asif Bilal Ahmed Sheikh
Elite lørdag 4. august 2018 14:30 Star Friends A Rommen Khalid Mehmood Tanvir Ahmed
Elite lørdag 4. august 2018 14:30 Bjørvika Sinsen A Stubberudmyra Fareedon Bhatti Fazil Mir
U19 lørdag 4. august 2018 16:00 Sandefjord Trondheim Bærum M Parvez  
Div4 søndag 5. august 2018 09:00 Lillestrøm Moholt Trondheim Faheem Ali Zeeshan Khalid
U19 søndag 5. august 2018 09:30 Strømsø Trondheim Drammen    
Ledig søndag 5. august 2018 09:00     Rommen    
Elite søndag 5. august 2018 13:30 Sentrum Bærum Bærum Abhishek Dhaniwal M Arshad
Elite søndag 5. august 2018 13:30 Oslo A Christiania Rommen Afaaq Khan Munawar Ahmed
Div5B søndag 5. august 2018 09:00 Haugenstua B Ullensaker Stubberumyra Usman Haider Mohammad Imtiaz
Elite søndag 5. august 2018 13:30 Nord A Nation A Stubberudmyra Sajjad Shah  Sufyan Ali
Div2 søndag 5. august 2018 13:30 Fossum A Stabekk A Drammen Omar Iqbal Bilal Ahmed
U17 mandag 6. august 2018 14:00 Strømsø  City Stubberudmyra Fossum U19 Fossum U19
Div2 mandag 6. august 2018 16:30 Aker Lindeberg A Rommen Sajjad Shah M Arshad
Div2 tirsdag 7. august 2018 16:30 United Alna Rommen Abhishek Dhaniwal Santosh
U19 tirsdag 7. august 2018 17:30 Lindeberg Sandefjord Bærum City U19 City U19
Div3 tirsdag 7. august 2018 17:00 Strømsø B Drammen Drammen Rana Faisal Khurram
Div2 onsdag 8. august 2018 16:30 Vålerenga Aliens Rommen M Aftab Javed Fazil Mir
Div2 torsdag 9. august 2018 16:30 Grønland Inter Lions Rommen Usman Haider M Imtiaz
Div5B lørdag 11. august 2018 09:30 Lindeberg B Hersleb Borg  Ekeberg3 Bilal Ahmed Cheema Zohaib Naseem
Div3 lørdag 11. august 2018 09:00 Klemetsrud B Minhaj Ekeberg1 Aftab Khan Abishek
Div3 lørdag 11. august 2018 09:00 Søndre Nordstrand Marienlyst Rommen Surodeep Roy Santosh
Div3 lørdag 11. august 2018 UTSATT 09:00 Strømsø B Sinsen B Drammen M Parvez M Ramzan
Div4 lørdag 11. august 2018 09:00 Øst Falken B Ekeberg2 Munawar Ahmed M Arshad
1.div lørdag 11. august 2018 14:00 MASK A Strømsø Drammen Rizwan Akhtar  
U17 lørdag 11. august 2018 13:00 MASK Sentrum City Ekeberg2 Munawar  M Arshad
Div1 lørdag 11. august 2018 UTSATT 14:00 Sandnes Strømsø A Drammen Rizwan Akhtar Asim Mehmood
Elite lørdag 11. august 2018 14:00 Christiania Bjørvika Bærum M Pervez M Ramzan
Elite lørdag 11. august 2018 14:00 Friends A Nord A Rommen Tariq Mir Khalid Mehmood
Div5A lørdag 11. august 2018 13:00 Spektra Holmlia B Trondheim Ankit Agarwal Tahir Shaban
Div3 lørdag 11. august 2018 14:00 Oppsal Drammen Ekeberg1 Irfan Rafaqat Abishek
Div1 lørdag 11. august 2018 14:00 Holmlia A Klemetsrud A Ekeberg3 Manzoor Ahmed Zohaib Naseem
U19 lørdag 11. august 2018 16:30 Trondheim Nord Ekeberg2 City U19 City U19
Div5A søndag 12. august 2018 09:00 Holmlia B Spektra Trondheim Ramakrishan Ravi Faheem Ali
U19 søndag 12. august 09:30 City Sandefjord Ekeberg3 Manzoor Nazar  
U19 søndag 12. august 2018 09:30 Trondheim Drammen Ekeberg1 Abhishek Dhaniwal  
U19 søndag 12. august 2018 UTSATT 11:30 Strømsø Holmlia Ekeberg1 Bilal Cheema Abhishek Dhaniwal
U19 søndag 12. august 2018 10:00 Lindeberg Fossum Ekeberg2 Abdullah Raja  
Ledig søndag 12. august 2018 (flyttet til lørd 11.8) 09:00 MASK A Strømsø Ekeberg2 Aftab Khan Ch Tanvir
Div2 søndag 12. august 2018 13:30 United Aker Ekeberg1 Fareedon Bhatti Ashish
Div1 søndag 12. august 2018 13:30 Alna Sandefjord Ekeberg3 Zohaib Naseem BIlal Cheema
Div3 søndag 12. august 2018 15:00 Oppsal Sinsen B Rommen Sufyan Ali Farkh Rasool
Div1 søndag 12. august 2018 UTSATT 09:00 Klemetsrud A Sandnes Stubberudmyra    
Ledig søndag 12. august 2018 15:00     Stubberumyra    
Elite søndag 12. august 2018 13:30 Bærum Star Bærum Rizwan Akhtar Shakeel Chaudry
Div5 søndag 12. august 2018 13:30 Ullensaker Nordpolen Drammen Bilal Ahmed Sheikh Waqas Ali
Div2 mandag 13. august 2018 16:30 Aliens Lindeberg A Rommen Sufyan Ali Saleem Farkh Rasool
Div2 mandag 13. august 2018 16:30 Haugenstua A Vålerenga  Stubberudmyra Abhishek Dhaniwal Sajjad Shah
Div2 mandag 13. august 2018 16:30 Inter Lions Aker. Ekeberg1 Munawar Ahmed Fazil Mir
Div2 mandag 13. august 2018 16:30 United Grønland Ekeberg3 Bilal Cheema Shakeel Chaudry
Div4 tirsdag 14. august 2018 17:00 Lillestrøm Kolsås Rommen Tajamal Hussain Aftab Khan
Div4 tirsdag 14. august 2018 17:00 Øst Oslo B Stubberudmyra Fazil Mir Shahid Ahmed
Div4 tirsdag 14. august 2018 UTSATT 17:00 Falken B Asker Ekeberg3 Santosh Abishek
Div4 tirsdag 14. august 2018 17:00 Mortensrud Furuset Ekeberg2 Fareedon Bhatti Pawan
Div5A onsdag 15. august 2018 17:00 Nord B Stabekk B Rommen Shahid Ahmed Rizwan Bhatti
Div5A onsdag 15. august 2018 17:00 Helsfyr Friends B Stubberudmyra Surodeep Roy Ammar Zainee
U19 onsdag 15. august 2018 17:30 Fossum Holmlia Ekeberg1 Amir Afzal Azeem Iqbal
U19 onsdag 15. august 2018 17:30 City Drammen Ekeberg3 Irfan Rafaqat Ch Shamoon
U17 onsdag 15. august 2018 17:30 Falken MASK Sentrum Ekeberg2 Tayyib Khan Amar Kumar
Div5B torsdag 16. august 2018 17:00 Nation B Hersleb Borg Rommen Asad Haider Waqas Waheed
Div5B torsdag 16. august 2018 17:00 Fossum B Nordpolen Stubberudmyra Santosh Vithyesh
Div5B torsdag 16. august 2018 17:00 Ullensaker Kalbakken Ekeberg1 M Arshad Munawar Ahmed
U19 torsdag 16. august 2018 17:30 Holmlia  Lindeberg Ekeberg2 Atif Saleem Sheikh Ahmed Sheikh
Div5B torsdag 16. august 2018 17:00 Haugenstua B Kringsjå Ekeberg3 Talot Hussain Adil Hameed
U17 lørdag 18. august 2018 09:00 Falken City Ekeberg2 MASK CC MASK CC
Div2 lørdag 18. august 2018 09:00 Inter Lions Vålerenga  Rommen Shahid Ahmed Surodeep
Div2 lørdag 18. august 2018 09:00 Lindeberg A Sandefjord Drammen Bilal Ahmed Sheikh Omar Iqbal
Div2 lørdag 18. august 2018 09:00 Aliens Grønland Stubberudmyra M Arshad Manzoor Nazar
Div2 lørdag 18. august 2018 Flyttet til 12. august 09:00 United Aker. Ekeberg3    
Div4 lørdag 18.august 2018 09:00 Oslo B Lillestrøm Ekeberg3 Aftab Khan Pawan
Div5A lørdag 18. august 2018 09:00 Nord B Holmlia B Ekeberg1 Abdullah Akmal
Div4 lørdag 18. august 2018 09:00 Kolsås  Mortensrud Bærum Abishek Kiran Pawar
U17 lørdag 18. august 2018 12:30 MASK Sentrum Strømsø Ekeberg2 City CC City CC
Div3 lørdag 18. august 2018 13:00 NTNUI Drammen Trondheim spektra

spaktra

Div5A lørdag 18. august 2018 13:00 Helsfyr Stabekk B Ekeberg3 Amar kumar Suheel Amin
Elite lørdag 18. august 2018 13:45 Oslo A Sentrum Rommen Fazil Usman
Div3 lørdag 18. august 2018 14:00 Sinsen B Fjord B Stubberudmyra Santosh Vityesh
Div3 lørdag 18. august 2018 14:00 Marienlyst Oppsal  Drammen Nadeem Fayyaz Wasim Ashiq
Div3 lørdag 18. august 2018 14:00 Minhaj Søndre Nordstrand Bærum Pervez Abishek
Div3 lørdag 18. august 2018  UTSATT 14:00 Strømsø B Klemetsrud B Rommen    
Div4 lørdag 18. august 2018 15:15 Moholt Øst Ekeberg1 Zohaib Naseem Akmal
U19 lørdag 18. august 2018 UTSATT 16:00 Holmlia Sandefjord Ekeberg2 Falken CC Falken CC
Div5B lørdag 18. august 2018 17:00 Hersleb Borg Haugenstua B Ekeberg3 Pawan Ahmad Ali
NM lørdag 18. august 2018 Hele dagen Semifinalister Semifinalister Stavanger    
Div5B søndag 19. august 2018 09:00 Kringsjå Kalbakken Ekeberg3 santosh Vityesh
Div4 søndag 19. august 2018 09:00 Moholt Kolsås Bærum Arshad  Omar Iqbal
Div3 søndag 19. august 2018 09:00 Drammen NTNUI Trondheim spektra spektra
U17 søndag 19. august 2018              UTSATT 09:30 Falken Strømsø Ekeberg1 City CC City CC
U19 søndag 19. august 2018 09:30 Strømsø Fossum Rommen MASK CC MASK CC
Div5B søndag 19. august 2018 13:00 Lindeberg B Nordpolen Ekeberg3 Akmal Amir Afzal
Div5A søndag 19. august 2018 09:00 Stabekk B City B Ekeber2 Pawan Omar waqas Babar
Ledig søndag 19. august 09:00     Stubberudmyra    
Div4 søndag 19. august 2018 15:00 Falken B Lillestrøm Stubberudmyra Abdullah Shahid Ahmed
Div2 søndag 19. august 2018 13:30 Alna Haugenstua A Rommen Asad Ullah Amar Kumar
Div3 søndag 19. august 2018 16:00 Sinsen B Marienlyst Drammen Bilal Ahmad Sheikh

 

Omar Vaqas Ali 

Div4 søndag 19. august 2018 13:30 Bislett Ducks Oslo B Ekeberg1 Usman  
Div5B søndag 19. august 2018 17:00 Ullensaker Fossum B Ekeberg3 Fareedon Ch Shakeel
NM søndag 19. august 2018 Hele dagen Finalist Finalist Stavanger    
Div5A mandag 20. august 2018 16:30 MASK B Nord B Ekeberg3 Bilal Ahmed Cheema Munawar
Div4 tirsdag 21. august 2018 16:30 Asker Øst Ekeberg1 Mohammed Ale Raja Ahmad ALi
Div4 tirsdag 21. august 2018 16:30 Lillestrøm Oslo B Stubberudmyra waqas Waheed Adil Hameed
Div 3 tirsdag 21. august 2018 16:30 Strømsø B Sinsen B Ekeberg3 Fazil MIr Talot Husain
Ledig onsdag 22. august 2018 16:30     Ekeberg1    
Ledig onsdag 22. august 2018 16:30     Rommen    
Ledig onsdag 22. august 2018 16:30     Ekeberg3    
Ledig onsdag 22. august 2018 16:30     Stubberudmyra    
Div5A torsdag 23. august 2018 16:30 Friends B MASK B Rommen Asad Haider Abishek
Div5B torsdag 23. august 2018 16:30 Fossum B Kringsjå Stubberudmyra Shahid Ahmed Santosh
Div5B torsdag 23. august 2018 16:30 Kalbakken Lindeberg B Ekeberg3 Fareedon CH Tanveer
Div5B torsdag 23. august 2018 16:30 Haugenstua B Nation B Ekeberg1 M Aftab Javed Zohaib Naseem
Div4 fredag 24.aug 2018 16:30 Falken B Asker Ekeberg1    
U17 lørdag 25. august 2018 09:00 MASK Sentrum City Ekeberg2 Fossum CC Fossum CC
Div2 lørdag 25. august 2018 09:00 Aker. Alna Ekeberg1    
Div2 lørdag 25. august 2018 09:00 Haugenstua A Aliens Rommen    
Div2 lørdag 25. august 2018 09:00 Grønland Lindeberg A Stubberudmyra    
Div2 lørdag 25. august 2018 09:00 Sandefjord Inter Lions Bærum Abhishek Dhaniwal Santosh
Div2 lørdag 25. august 2018 09:00 Vålerenga United Ekeberg3    
Div4 lørdag 25. august 2018 13:00 Moholt Furuset Trondheim Ntnui Ntnui
Div1 lørdag 25. august 2018 14:00 Sandnes MASK A Ekeberg1    
Div1 lørdag 25. august 2018 14:00 Stabekk A Falken A Bærum    
Div1 lørdag 25. august 2018 14:00 Fossum A Strømsø A Rommen    
Div1 lørdag 25. august 2018 14:00 City A Klemetsrud A Drammen Omar Iqbal Saluddin Asjid
Div1 lørdag 25. august 2018 14:00 Holmlia A Fjord A Ekeberg3    
Div5A lørdag 25. august 2018 15:00 Spektra Friends B Stubberudmyra    
Div5A søndag 26. august 2018 09:00 City B Spektra Bærum    
Div5B søndag 26. august 2018 09:00 Nordpolen Hersleb Borg Stubberudmyra    
Div5A søndag 26. august 2018 09:00 Holmlia B Helsfyr  Ekeberg3    
Div1 søndag 26. august 2018 09:00 Sandnes Stabekk A Drammen BIlal Ahmed Sheikh Omar Iqbal
Div4 søndag 26. august 2018 09:00 Furuset Moholt Trondheim Ntuni Ntnui
Div3 søndag 26. august 08:45 Søndre Nordstrand Oppsal Ekeberg1    
U19 søndag 26. august 2018 09:30 Holmlia Drammen Ekeberg2 City CC City CC
U19 søndag 26. august 2018 12:30 Fossum Sandefjord Ekeberg2 MASK CC MASK CC
U19 søndag 26. august 16:00 Strømsø Nord Ekeberg2 City CC City CC
Elite søndag 26. august 2018 13:30 Friends A Bjørvika Bærum Abhishek Dhaniwal  
Elite søndag 26. august 2018 13:30 Bærum Sinsen A Rommen    
Elite søndag 26. august 2018 13:30 Oslo A Nord A Stubberudmyra    
Elite søndag 26. august 2018 13:30 Christiania Nation A Ekeberg1    
Elite søndag 26. august 2018 13:30 Sentrum Star Ekeberg3    
Div3 søndag 26. august 2018 15:00 Minhaj Drammen Drammen Zaheer Ashiq Waqas Asif
Div4 mandag 27. august 2018 16:30 Oslo B Falken B Ekeberg1    
U17 mandag 27. august 2018 17:00 Falken City Ekeberg3 Nord CC Nord CC
Div4 tirsdag 28. august 2018 16:30 Lillestrøm Asker Stubberudmyra    
Div4 tirsdag 28. august 2018 16:30 Øst Bislett Ducks Ekeberg3    
U17 tirsdag 28. august 2018 17:00 MASK Sentrum Strømsø Ekeberg2 Fossum CC Fossum CC
Div5A onsdag 29. august 2018 16:30 City B Helsfyr Ekeberg1    
Div5B onsdag 29. august 2018 16:30 Lindeberg B Fossum B Ekeberg3    
Div5B onsdag 29. august 2018 16:30 Ullensaker Nation B Rommen    
Div4 torsdag 30. august 2018 16:30 Oslo B Furuset Stubberudmyra    
Div4 torsdag 30. august 2018 16:30 Falken B Øst Ekeberg3    
Div2 lørdag 1. september 2018 09:30 Sandefjord Aliens Ekeberg2    
Div2 lørdag 1. september 2018 09:30 Vålerenga Aker. Ekeberg1    
Div2 lørdag 1. september 2018 09:30 Lindeberg A Inter Lions Ekeberg3    
Div2 lørdag 1. september 2018 09:30 Grønland Alna Rommen    
Div2 lørdag 1. september 2018 09:30 Haugenstua A United Stubberudmyra    
Div4 lørdag 1. september 2018 09:30 Kolsås  Oslo B Bærum    
U17 lørdag 1. september 2018 FLYTTET 10:00 Strømsø City Ekeberg2    
Div3 lørdag 1. september 2018 15:15 NTNUI Marienlyst  Stubberudmyra    
Div3 lørdag 1. september 2018 14:00 Klemetsrud B Sinsen B Rommen    
Div3 lørdag 1. september 2018 14:00 Oppsal Minhaj Ekeberg3    
Div3 lørdag 1. september 2018 14:00 Fjord B Drammen Ekeberg2    
Div3 lørdag 1. september 2018 14:00 Søndre Nordstrand Strømsø B Ekeberg1    
Div5A lørdag 1. september 2018 13:00 Spektra Helsfyr Trondheim    
Div5A lørdag 1. september 2018 15:30 MASK B Stord Bærum    
Div5A søndag 2. september 2018 09:00 Nord B Stord Stubberudmyra    
Div3 søndag 2. september 2018 09:00 Strømsø B Fjord B Drammen    
Div3 søndag 2. september 2018 09:00 Minhaj NTNUI Rommen    
Div5A søndag 2. september 2018 09:00 Helsfyr Spektra Trondheim    
Div1 søndag 2. september 2018 09:00 Fjord A  Falken A Ekeberg2    
Ledig søndag 2. september 2018 15:00     Ekeberg2    
Div5B søndag 2. september 2018 15:00 Fossum B Hersleb Borg  Ekeberg1    
Div5B søndag 2. september 2018 15:00 Kalbakken Nation B Ekeberg3    
Ledig søndag 2. september 2018 14:00     Rommen    
Elite søndag 2. september 2018 13:30 Nation A Sinsen A Stubberudmyra    
Div5A søndag 2. september 2018 13:30 Stabekk B MASK B Bærum    
Div5B mandag 3. september 2018 16:30 Kringsjå Lindeberg B Ekeberg1    
Div5A mandag 3. september 2018 16:30 City B Holmlia B Rommen    
Div4 tirsdag 4. september 2018 16:30 Furuset Øst Ekeberg1    
Div4 tirsdag 4. september 2018 16:30 Asker Bislett Ducks Ekeberg3    
Div4 tirsdag 4. september 2018 16:30 Lillestrøm Mortensrud Rommen    
U17 tirsdag 4. september 2018 17:00 Falken Strømsø Ekeberg2    
Div5A onsdag 5. september 2018 16:30 Friends B City B Ekeberg1    
Div5A onsdag 5. september 2018 16:30 Helsfyr  Nord B Rommen    
Div5B onsdag 5. september 2018 16:30 Nation B Nordpolen Stubberudmyra    
Div5B torsdag 6. september 2018 16:30 Hersleb Borg Kalbakken Ekeberg1    
Div5B torsdag 6. september 2018 16:30 Kringsjå Ullensaker Stubberudmyra    
Div5B torsdag 6. september 2018 16:30 Haugenstua B Lindeberg B Rommen    
Div3 lørdag 8. september 2018 09:30 Sinsen B Drammen Ekeberg1    
Div3 lørdag 8. september 2018 09:30 Klemetsrud B Søndre Nordstrand Ekeberg3    
Div1 lørdag 8. september 2018 10:00 MASK A Stabekk A Bærum    
Div5A lørdag 8. september 2018 10:00 Nord B Friends B Rommen    
Div2 lørdag 8. september 2018 09:30 Sandefjord Grønland Stubberudmyra    
Div1 lørdag 8. september 2018 14:00 Falken A Holmlia A Rommen    
Div1 lørdag 8. september 2018 14:00 Klemetsrud A Sandnes Ekeberg3    
Div1 lørdag 8. september 2018 14:00 Fjord A Fossum A Stubberudmyra    
Div1 lørdag 8. september 2018 14:00 Strømsø A City A Drammen    
Div5A lørdag 8. september 2018 15:30 Stord Stabekk B Bærum    
Div5A søndag 9. september 2018 10:00 Holmlia B Stord Stubberudmyra    
Div1 søndag 9. september 2018 09:00 Sandnes Strømsø A Drammen    
Div3 søndag 9. september 2018 09:30 Marienlyst Fjord B Bærum    
Elite søndag 9. september 2018 13:30 Sinsen A Oslo A Bærum    
Elite søndag 9. september 2018 13:30 Nord A Sentrum Rommen    
Elite søndag 9. september 2018 13:30 Bjørvika Bærum Stubberudmyra    
Elite søndag 9. september 2018 13:30 Star Christiania Ekeberg1    
Elite søndag 9. september 2018 13:30 Nation A Friends A Ekeberg3    
Div3 søndag 9. september 2018 14:30 Strømsø B Oppsal Drammen    
Div2 mandag 10. september 2018 16:00 Alna Vålerenga Stubberudmyra    
Div2 mandag 10. september 2018 16:00 Inter Lions United Ekeberg1    
Div2 mandag 10. september 2018 16:00 Lindeberg A Haugenstua A Rommen    
Div4 tirsdag 11. september 2018 16:45 Øst Kolsås Ekeberg3    
Div4 tirsdag 11. september 2018 16:30 Oslo B Falken B Stubberudmyra    
Div4 tirsdag 11. september 2018 16:30 Bislett Ducks Furuset Rommen    
Div4 tirsdag 11. september 2018 16:30 Mortensrud Asker Ekeberg1    
Div5A onsdag 12. september 2018 16:30 Nord B City B Ekeberg1    
Div5A onsdag 12. september 2018 16:30 Stabekk B Holmlia B Ekeberg3    
Div5B onsdag 12. september 2018 16:30 Kalbakken Fossum B Rommen    
Div5B torsdag 13. september 2018 16:30 Haugenstua B Nordpolen Stubberudmyra    
Div5B torsdag 13. september 2018 16:30 Hersleb Borg Kringsjå Ekeberg1    
Div5B torsdag 13. september 2018 16:30 Nation B Fossum B Ekeberg3    
Div5B torsdag 13. september 2018 16:30 Lindeberg B Ullensaker Rommen    
Div2 lørdag 15. september 2018 09:30 Haugenstua A Sandefjord Ekeberg1    
Div3 lørdag 15. september 2018 09:30 Drammen Marienlyst Drammen    
Div3 lørdag 15. september 2018 09:30 Oppsal Klemetsrud B Bærum    
Div1 lørdag 15. september 2018 09:30 Holmlia A Fossum A Rommen    
Div3 lørdag 15. september 2018 09:30 Fjord B Minhaj Ekeberg3    
Div3 lørdag 15. september 2018 09:30 Søndre Nordstrand Sinsen B Stubberudmyra    
Div4 lørdag 15. september 2018 13:00 Moholt Mortensrud Trondheim    
Div1 lørdag 15. september 2018 14:00 Falken A MASK A Ekeberg1    
Div3 lørdag 15. september 2018 15:15 NTNUI Strømsø B Drammen    
Div1 lørdag 15. september 2018 14:00 Stabekk A Klemetsrud A Bærum    
Div1 lørdag 15. september 2018 14:00 City A Fjord A Ekeberg3    
Div5A lørdag 15. september 2018 15:00 Friends B Spektra Stubberudmyra    
Div5A lørdag 15. september 2018 15:30 Stord Helsfyr Rommen    
Div5A søndag 16. september 2018 10:00 Stord Nord B Ekeberg1    
Div5A søndag 16. september 2018 10:00 Spektra Stabekk B Bærum    
Div3 søndag 16. september 2018 10:00 Strømsø B NTNUI Drammen    
Div4 søndag 16. september 2018 10:00 Mortensrud Moholt Trondheim    
Elite søndag 16. september 2018 13:30 Star Nord A Ekeberg1    
Elite søndag 16. september 2018 13:30 Bærum Nation A Bærum    
Elite søndag 16. september 2018 13:30 Sentrum Sinsen A Stubberudmyra    
Elite søndag 16. september 2018 13:30 Christiania Friends A Rommen    
Elite søndag 16. september 2018 13:30 Oslo A Bjørvika Ekeberg3    
Div 2 søndag 16.september 2018 14:00 Aliens Aker Drammen    
Div2 lørdag 22. september 2018 09:30 Aliens United Ekeberg3    
Div2 lørdag 22. september 2018 09:30 Sandefjord Aker. Bærum    
Div2 lørdag 22. september 2018 09:30 Inter Lions Alna Stubberudmyra    
Div2 lørdag 22. september 2018 09:30 Lindeberg A Vålerenga Ekeberg1    
Div2 lørdag 22. september 2018 09:30 Grønland Haugenstua A Rommen    
Div3 lørdag 22. september 2018 13:00 NTNUI Sinsen B Trondheim    
Div1 lørdag 22. september 2018 14:00 Klemetsrud A Falken A Stubberudmyra    
Div1 lørdag 22. september 2018 14:00 MASK A Holmlia A Rommen    
Div1 lørdag 22. september 2018 14:00 Fossum A City A Ekeberg2    
Div1 lørdag 22. september 2018 14:00 Fjord A Sandnes Ekeberg3    
Div1 lørdag 22. september 2018 14:00 Strømsø A Stabekk A Drammen    
Div4 lørdag 22. september 2018 15:15 Falken B Moholt Ekeberg1    
Div4 søndag 23. september 2018 10:00 Kolsås Bislett Ducks Bærum    
Div3 søndag 23. september 2018 09:00 Fjord B Klemetsrud B Ekeberg1    
Div3 søndag 23. september 2018 09:00 Marienlyst Minhaj Ekeberg3    
Div1 søndag 23. september 2018 09:00 Falken A Sandnes Drammen    
Div4 søndag 23. september 2018 10:00 Moholt Asker Rommen    
Div3 søndag 23. september 2018 09:00 Sinsen B NTNUI Trondheim    
Elite søndag 23. september 2018 13:30 Bjørvika Sentrum Bærum    
Elite søndag 23. september 2018 13:30 Sinsen A Star Rommen    
Elite søndag 23. september 2018 13:30 Nation A Oslo A Stubberudmyra    
Elite søndag 23. september 2018 13:30 Nord A Christiania Ekeberg1    
Elite søndag 23. september 2018 13:30 Friends A Bærum Ekeberg3    
Div3 søndag 23. september 2018 14:30 Drammen Strømsø B Drammen    
Div2 lørdag 29. september 2018 09:45 Haugenstua A Inter Lions Ekeberg3    
Div2 lørdag 29. september 2018 09:45 Alna Aliens Stubberudmyra    
Div2 lørdag 29. september 2018 09:45 Aker. Grønland Bærum    
Div2 lørdag 29. september 2018 09:45 United Lindeberg A Ekeberg1    
Div2 lørdag 29. september 2018 09:45 Vålerenga Sandefjord Drammen    
Div5B lørdag 29. september 2018 10:00 Hersleb Borg Ullensaker Rommen    
Div1 lørdag 29. september 2018 14:00 Klemetsrud A Fossum A Rommen    
Div1 lørdag 29. september 2018 14:00 Strømsø A Fjord A Drammen    
Div1 lørdag 29. september 2018 14:00 Stabekk A Holmlia A Bærum    
Div1 lørdag 29. september 2018 14:00 MASK A City A Stubberudmyra    
Div5B lørdag 29. september 2018 14:00 Nation B Lindeberg B Ekeberg1    
Div5B lørdag 29. september 2018 14:00 Nordpolen Kringsjå Ekeberg3    
Div4 søndag 30. september 2018 10:00 Øst Lillestrøm Stubberudmyra    
Div4 søndag 30. september 2018 10:00 Furuset Kolsås Bærum    
Div3 søndag 30. september 2018 14:30 Strømsø B Klemetsrud B Bærum    
Div4 søndag 30. september 2018 10:00 Bislett Ducks Falken B Ekeberg1    
Div5B søndag 30. september 2018 10:00 Fossum B Haugenstua B Ekeberg3    
Div5B søndag 30. september 2018 10:00 Nordpolen Kalbakken Rommen    
Elite søndag 30. september 2018 13:30 Star Oslo A Ekeberg1    
Elite søndag 30. september 2018 13:30 Sinsen A Friends A Ekeberg3    
Elite søndag 30. september 2018 13:00 Nord A Bærum Ekeberg2    
Elite søndag 30. september 2018 13:30 Bjørvika Nation A Stubberudmyra    
Elite søndag 30. september 2018 13:30 Sentrum Christiania Rommen    

Tidligere år